Zaposlitev

Prosta delovna mesta

Svetovalec specialist

Opis delovnega mesta:

  • svetovanje in priprava idejnih zasnov ter tehničnih rešitev na področju neprekinjenega in rezervnega napajanja,
  • vodenje in koordinacija projektnih aktivnosti (v pisarni ali na terenu);
  • priprava poročil in analiz;
  • priprava tehnične dokumentacije;
  • sistematično sodelovanje s projektanti.

Pričakujemo:

  • Vsaj VI/2 stopnjo izobrazbe, smer elektroenergetika;
  • znanje uporabe programa Autocad, zaželeno pa je tudi poznavanje programa SEE Electrical Caddy++;
  • dobro znanje angleškega jezika (vsaj B2 po lestvici CEFR);
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem področju dela;
  • zaželeno je, da je kandidat vpisan v imenik vodij del pri IZS.

Ponujamo:

  • zaposlitev za nedoločen čas, s 6-mesečnim poskusnim delom;
  • razgibano in pozitivno delovno okolje ter priložnost osebnostnega razvoja;
  • redno in stimulativno plačilo.

Prijave, skupaj z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev nam pošljite na e-mail naslov: tajnistvo@mides.si.